اهداف و ماموریت
اهداف و ماموریت

ماموریت
شرکت آریا به عنوان یکی از تولید کنندگان و بازیگران اصلی در تامین نوشت افزار، تجهیزات آموزشی، هنری، سرگرمی و لوازم جانبی کودکان و نوجوانان فعالیت نموده و نقش مهمی را در تامین خودکفایی کشور، پرورش استعدادها و سلامت جسمی و روانی کودکان و نوجوانان ایفا می کند. شرکت آریا با ایجاد انگیزه و تامین رضایت شغلی کارکنان و بهره گیری از تخصص گرایی و کار گروهی و با استفاده از تکنولوژی متوسط و پیشرفته، همواره تلاش می کند تا محصولات و خدمات خود را با رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی عرضه نماید. آریا به پشتوانه حسن شهرت و اعتبار و با نوآوری و تنوع محصولات خود توانسته است سهم عمده بازار داخل کشور را بدست آورده و ضمن صادرات به کشورهای همسایه، راهیابی به بازار سایر کشورهای منطقه خاورمیانه، اروپا و آفریقا را در دستور کار خود قرار داده است.
ارزشها
رعایت استانداردهای داخلی و بین المللی محصول، سازگاری با محیط زیست، روح کارآفرینی، صداقت و تعهد، ممنوعیت تبعیض و کار کودکان از ارزشهای بنیادین شرکت هستند و همواره در سرلوحه کار شرکت قرار دارند.
چشم‌انداز
آریا برندی پیشرو در داخل کشور خواهد بود و با افزایش سهم بازار خود در منطقه خاورمیانه، یکی از بازیگران صاحب نام این صنعت در منطقه خواهد شد.